Hotel Troníček Žampach u Prahy


Přejdi na obsah

Hotel Troníček - Biker hotel uprostřed překrásné přírody na břehu řeky Sázavy

UBYTOVÁNÍ V HOTELU TRONÍČEK
Hotel Troníček se nachází 25 km od centra Prahy na poklidném místě uprostřed překrásné přírody na břehu řeky Sázavy. Disponujeme celkovou kapacitou 41 lůžek ve složení jedno, dvou a třílůžkových pokojů. Všechny pokoje v hotelu jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem nebo vanou. Hotelovým hostům nabízíme bezplatné uložení cenností v hotelovém trezoru. REZERVACE jsou jistější MAILEM, Vaše reakce na potvrzení je výrazně zkrátí!

SPOLEČENSKÉ AKCE A OSLAVY

Na večírky či oslavy můžete využít salónek (kapacita 15-30 osob), který je možno při větších akcích rozšířit a spojit s místností, kde se nachází restaurace (celková kapacita se tak zvýší až na 50 osob).

Salónek je možné podle potřeby upravit jako školicí místnost, kterou vybavíme podle přání - flipchart, TV a video, zpětný projektor, plátno a další. K dispozici je parkovistě.

RESTAURACE

Je pro Vás připravena stylová restaurace, v letním období je otevřené zahradní posezení s kapacitou 100 míst. Poskytujeme bohatý výběr jídel české i mezinárodní kuchyně, v zahradní restauraci připravujeme pokrmy na grilu. Na objednávku urožníme selátko. Na zahradě hotelu je finský grilovací domeček pro barbecue s kapacitou 1
2 osob. Pro hotelové hosty v ceně ubytování. Vychutnejte si báječnou atmosféru v uzavřeném kruhu.

POLOHA HOTELU A JEHO OKOLÍ

V blízkém okolí jsou značené cyklistické a turistické stezky, z nichž nejromantičtější a nejznámější je stezka "Posázavská". V řece Sázavě je možné koupání a rybaření. Nejen pro milovníky vodáckých sportů nabízí Sázava krásný úsek mezi Týncem a Žampachem se sedmi jezy. Nabízíme možnost zapůjčení kanoí a veškerého potřebného vybavení. V Jílovém u Prahy doporučujeme navštívit Regionální muzeum se stálými expozicemi: Těžba zlata v ČR, Tramping a turistika v jižním okolí Prahy a historie. Z hotelu je možné uskutečnit krásné vyjížďky do okolí ( Karlštejn, Konopiště, Pražský hrad,...) Zajímavý je železniční úsek Davle - Jílové, který byl postaven v letech 1897-1900. Traťť prochází Kocourovým údolím u Žampachu, kde vede přes kamenný viadukt, který je se svými 42 metry nejvyšší ve středních Čechách.

TOPlist

Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku